İYİ Parti İstanbul MV. Ümit Özdağ’dan Zehir Zemberek Sözler

İYİ Parti İstanbul MV. Ümit Özdağ’dan Zehir Zemberek Sözler

CNN Türk’te yayınlanan, sunuculuğunu Ahmet Hakan’ın yaptığı ‘Tarafsız Bölge’ programına konuk olan İYİ Parti İstanbul Milletvekili Prof.Dr. Ümit Özdağ parti içindeki bazı isimleri hedef alan açıklamalarda bulundu.

Ümit Özdağ ne dedi?

Gazeteci Ahmet Hakan’ın sorularını yanıtlayan Prof.Dr. Özdağ, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu için, “Çok net söylüyorum sivil toplum örgütünün eğer başkan yardımcılığını yapıyorsan, öncesinde ve sonrasındaki başkan FETÖ’cüyse, bu arada FETÖ’yle ilgili yıllar boyunca bir tane olumlu ve olumsuz açıklamanız yoksa, sosyal medya hesaplarınız bomboşsa bu şekillendirilmiş demektir. Hayatın normal akışına aykırıdır.

Bunun doğru olmadığını düşündüğüm için daha partiye gelmeden önce bu uyarımı yaptım ve tekrarladım. Meral Hanım ‘Devlette bilgi yok’ dedi, ben de diyorum ki devlet her bilgiyi paylaşmaz. Açık bilgiler var bu bilgilere baktığınızda FETÖ’nün kendi yapılanması içerisinde kendi elemanları dışında kimseyi getirmediğini biliyoruz. Ben ne söylediğini gayet iyi bilerek yıllardan beri terör ve güvenlik konusunda çalışan biriyim” dedi.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: